TAXI

Ślub – to jedyny taki dzień w życiu każdego człowieka, każdy z nas wie dlaczego jest taki niezwykły i wyjątkowy. W tym dniu staramy się, aby wszystko było wyjątkowe i niezwykłe, stąd też tradycja związana z pojazdem jakim porusza się Para Młoda – im bardziej jest on niezwykły i oryginalny tym lepiej.
Dlatego proponujemy samochód Austin London Taxi – królowa brytyjskich szos, synonim dobrego stylu i elegancji, duma Londynu uznana przez całą Europę, limuzyna dla osób z charakterem. Austin London Taxi – niezwykle trwały i zarazem prosty samochód, obszerne wnętrze pomieści spokojnie 5 osób. Bardzo łatwe wchodzenie i opuszczanie samochodu. Swoją wyjątkowością przyciąga wzrok i uwagę.
Na jakie okazje?
Samochód sprawdza się na wszystkich wyjątkowych okazjach i uroczystościach, podkreśla ich wyjątkowość i prestiż. Zatem możemy wykorzystać samochód dla Pary Młodej, a także na wieczory panieńskie i kawalerskie, uroczystości rodzinne, urodziny, osiemnastki, studniówki, a także na spotkania i imprezy firmowe i nie tylko.
Wesele Oferujemy Państwu usługę wypożyczenia oryginalnej Londyńskiej taksówki Austin London Taxi zwanej też Black Cab. Oferta ta dotyczy wynajęcia samochodu na Ślub, czyli przywiezie Młodej Pary do kościoła oraz przejazd do miejsca uroczystości weselnej. Otrzymują Państwo pojazd wraz z kierowcą ubranym stosownie do charakteru danej uroczystości. W cenę został wliczony dojazd, swoje usługi oferujemy na terenie miasta Września oraz najbliższych okolic, zapewniamy dojazd do Klienta do 20 km Gratis